GwiazdyMarina i Wojciech Szczęsny budują nowy dom w Zakopanem . Co za widok!

Marina i Wojciech Szczęsny budują nowy dom w Zakopanem . Co za widok!

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny pochwalili się w swoich mediach społecznościowych działką na której ma stanąć ich nowy dom. Budowa rusza już po zimie.

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny mają kilka nieruchomości. Na co dzień mieszkają we Włoszech. Mają kilka apartamentów, a także dom w Warszawie. Jak widać szykuje się kolejna budowa w Zakopanem na działce z pięknym widokiem.

O nieruchomościach pary media rozpisywały się już wielokrotnie. Jeden z ich apartamentów w Warszawie miał kosztować około 2,5 miliona złotych. Marina chętnie dzieli się z fanami kadrami ze swojego życia z mężem i synem. Na zdjęciach mogliśmy niejednokrotnie zobaczyć wnętrza ich licznych nieruchomości.

Nowy dom Mariny Łuczenko-Szczęsnej i Wojciecha Szczęsnego w Zakopanem 

Jeden z apartamentów Mariny Łuczenko-Szczęsnej i Wojciecha Szczęsnego znajduje się w Turynie, gdzie para mieszka na co dzień. Na fotografiach zamieszczonych w mediach społecznościowych małżonków, można zauważyć, że przeważają tam odcienie bieli i szarości.

Małżonkowie są też właścicielami willi w Hiszpani, a dokładnie w Marbelli. Za oknami nieruchomości rozciąga się piękny widok na Morze Śródziemne. Jedną z nieruchomości pary jest podwarszawska willa z dużym ogrodem. Jest to jeden z domów pary z którego korzystają sezonowo.

W grudniu 2021 roku Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny pochwalili się zakupem działki w Zakopanem. Teraz postanowili ogłosić szerszej publiczności, że budowa kolejnej z wielu ich nieruchomości rusza już po tej zimie.