GwiazdyMarina będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2023? Piosenkarka udostępniła sugestywny film

Marina będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2023? Piosenkarka udostępniła sugestywny film

Od pewnego czasu krążą plotki o tym, że Marina Łuczenko-Szczęsna będzie reprezentować Polskę na konkursie Eurowizji w 2023 roku. Sama piosenkarka nie wypowiedziała się jeszcze na ten temat, ale zamieściła w swoich mediach społecznościowych film, który może być potwierdzeniem tych spekulacji.

Marina ostatnio przypomniała o sobie wydając mundialową piosenkę „This Is the Moment”. Piosenkarka promowała swój nowy utwór w mediach społecznościowych i w telewizji. Żona Wojciecha Szczęsnego była też jedną z gwiazd tegorocznego Sylwestra Marzeń.

Marina Łuczenko-Szczęsna będzie reprezentować Polskę na Eurowizji w 2023 roku?

Chodzą plotki, że wybór wokalistki przez Telewizję Polską, nie był przypadkowy. TVP ma wiązać sporę nadzieje z piosenkarką. Podobno Marina ma reprezentować nasz kraj w zbliżającym się konkursie Eurowizji.

Wokalistka oczywiście musiałaby wygrać preselekcje. Nabór trwa już od września, Marina ma czas do 15 stycznia, by zgłosić swoją kandydaturę. To nie byłaby pierwsza przygoda piosenkarki z konkursem Eurowizji. Marina Łuczenko-Szczęsna w 2003 roku brała udział w eliminacjach do Konkursu Eurowizji dla Dzieci.

Jednak nie udało jej się ich wygrać, została pokonana przez Kasię Żurawik. Jak będzie tym razem? Marina w swoich mediach społecznościowych udostępniła fragment wywiadu z Edytą Górniak i Nataszą Urbańską. Kobiety wypowiadają się tam na temat szans żony Wojciecha Szczęsnego w konkursie.

Czy udostępnione przez Marinę nagranie zwiastuje jej występ na tegorocznym konkursie Eurowizji?