GwiazdyMarcin Najman zaorał Stanowskiego. Ten wpis przejdzie do historii

Marcin Najman zaorał Stanowskiego. Ten wpis przejdzie do historii

Marcin Najman tym razem potężnie odgryzł się Krzysztofowi Stanowskiemu. Zawodnik MMA odpowiedział dziennikarzowi w sposób, który przejdzie do historii.

Nie jest tajemnicą, że Krzysztof Stanowski i Marcin Najman od lat pałają do siebie niechęcią. Apogeum tego konfliktu nastąpiło na początku tego roku. To wtedy kierowana przez Najmana (odszedł z federacji w maju) organizacja MMA VIP przedstawiła jako swojego „Bossa” byłego gangstera Andrzeja Z. ps. Słowik.

Krzysztof Stanowski doprowadził do tego, że gala MMA VIP 4 nie odbyła się ani w Kielcach, ani w Wieluniu. Sama organizacja wycofała się również ze współpracy ze „Słowikiem”.

Ostatnio o konflikcie tych panów było ciszej. Najman i Stanowski przestali się wymieniać „uprzejmościami”, nie nagrywali również przeciwko sobie żadnych programów.

Przyszedł jednak moment, że Marcin Najman postanowił pozwolić sobie na uszczypliwość. Krzysztof Stanowski skomentował porażkę Lecha Poznań w eliminacjach Ligi Konferencji Europy, a „El Testosteron” odpowiedział mu w następujący sposób.