GwiazdyMarcin Najman szuka Jacka Murańskiego. Odwiedził szpital psychiatryczny

Marcin Najman szuka Jacka Murańskiego. Odwiedził szpital psychiatryczny

Marcina Najman przygotowuje się do walki z Jackiem Murańskim. Zanim jednak dojdzie do pojedynku, popularny „El Testosteron” postanowił odwiedzić szpital psychiatryczny. Według jego wiedzy może tam przebywać Jacek Murański.

Wszystko wskazuje na to, że Marcin Najman w tym roku stoczy jeszcze dwie walki. Po tym jak zimą na gali MMA VIP 4 pokonał Mirosława „Miśka z Nadarzyna” Dąbrowskiego, teraz szykuje się do starć z Pawłem Jóźwiakiem i Jackiem Murańskim. Internetowa aktywność Najmana wskazuje, że bardziej interesuje go ten drugi rywal.

W ostatnim czasie Marcin Najman odwiedził szpital psychiatryczny. Po co? Otóż chciał się dowiedzieć, czy został tam zamknięty Jacek Murański. „El Testosteron” nie otrzymał jednak odpowiedzi na swoje pytanie. Usłyszał jedynie, że tylko rodzina może otrzymać takie informacje.

– Wiem, że jest wielu z was zawiedzionych, że ostatecznie nie potwierdziliśmy czy stary Murański jest już złapany i dostarczony na oddział. Słyszeliście, tylko rodzina może uzyskać taką informację. Czyli tylko wujek Władek mógłby mieć pełną wiedzę na ten temat. Nikt więcej – powiedział Marcin Najman.

Na razie nie wiadomo, która federacja zorganizuje ten pojedynek. Z internetowych plotek wynika, że organizatorem może być federacja High League. Na konkrety przyjdzie nam jednak jeszcze poczekać. Dlatego wciąż czekamy.