GwiazdyMarcin Najman szokuje! "Odchodzę z federacji. Chcę napisać książkę"

Marcin Najman szokuje! „Odchodzę z federacji. Chcę napisać książkę”

Marcin Najman znów postanowił zaszokować swoich fanów. Popularny zawodnik MMA odszedł z federacji, którą sam założył. Jako jeden z powodów odejścia podał, że musi się skupić na napisaniu książki. – Nie mogę jej dokończyć od dwóch lat – powiedział.

Marcin Najman to jedna z najbarwniejszych postaci w polskich sportach walki. Były bokser, który od kilku lat walczy przede wszystkim w MMA nie schodzi z czołówek sportowych mediów internetowych. Przez ostatni rok związany był z kontrowersyjną federacją MMA VIP, której był prezesem i zawodnikiem.

Teraz Marcin Najman ogłosił przełomową decyzję. W krótkim filmiku poinformował, że odchodzi z federacji MMA VIP. – Nie mam już tyle czasu ani motywacji, aby uczestniczyć w tym projekcie. Mam trochę planów. Od dwóch lat nie mogę napisać książki, dlatego rezygnuję z dalszej pracy dla MMA VIP – powiedział „El Testosteron” na swoim kanale na Youtube.

Jako główne powody takiej decyzji były bokser podaje brak czasu i motywacji, by prowadzić projekt, który rozrosnął się zdecydowanie mocniej, niż początkowo się tego spodziewał.

– To nie jest tak, że ja się rozstaję z walki w formule MMA i to nie jest też tak, że w przyszłości nie wystąpię w organizacji MMA VIP. W międzyczasie do MMA VIP dołączył Dariusz Kosowski, który ma bardzo dużo energii i pomysłów. Na ten moment zostawiam to wszystko w jego rękach – dodał.

– Mam teraz zamiar skupić się na tym, na czym tak naprawdę się wychowałem, czyli na muzyce. Śledźcie mój kanał, bo będą nowe projekty muzyczne, teraz będę miał czas się tym zająć – zakończył Najman.