GwiazdyMarcin Najman potwierdza walkę ze "starym" Murańskim. Podał datę i organizację

Marcin Najman potwierdza walkę ze „starym” Murańskim. Podał datę i organizację

Marcin Najman już wkrótce stoczy kolejną walkę, to już pewne. Marcin Najman swoim najnowszym filmikiem dolał tylko oliwy do ognia. Jego przeciwnikiem ma być „stary” Murański, a sama walka ma odbyć się w organizacji, „której nikt się nie spodziewa”.

Marcin Najman ponownie wznowił karierę. Początkowo jego ostatnim pojedynkiem miało być starcie z Szymonem „Taxi Złotówą” podczas pierwszej gali MMA VIP. Następnie jednak zdecydował się na kolejne pojedynki – najpierw z uczestnikiem programu „Chłopaki do wzięcia”, a następnie z byłym gangsterem, czyli Miśkiem z Nadarzyna.

Wydawało się, że na tym będzie już naprawdę koniec. Na wiosnę Marcin Najman poinformował bowiem, że kończy swoją przygodę z organizacją MMA VIP, przestaje być jej prezesem, a jego żona sprzedaje udziały w całym przedsięwzięciu. Jak tłumaczył na specjalnie nagranym filmiku, teraz chce skupić się na pisaniu książki, której nie może skończyć od dwóch lat.

Marcin Najman długo jednak w swoim postanowieniu nie wytrzymał. Okazuje się bowiem, że „El Testosteron” już wkrótce może stoczyć kolejną walkę, tym razem z Jackiem „starym” Murańskim. Przyznał o tym w swoim najnowszym filmiku zamieszczonym na YouTube.

– Moi drodzy, ja już wiem, gdzie odbędzie się moja walka ze „starym” Murańskim. Wszystko wskazuje na to, że ta walka odbędzie się jeszcze w tym roku w organizacji, której kompletnie się nie spodziewacie – powiedział Marcin Najman.

Według medialnych spekulacji walka Marcin Najman – Jacek Murański odbędzie się w High League lub w Prime Show MMA.