GwiazdyMarcin Hakiel wreszcie jest szczęśliwy? Na zdjęciu obejmuje go kobieta

Marcin Hakiel wreszcie jest szczęśliwy? Na zdjęciu obejmuje go kobieta

Marcin Hakiel powrócił z urlopu w Stanach Zjednoczonych. Baterie naładowane, więc można wracać do pracy. Tymczasem popularny tancerz dodał zdjęcie, na którym obejmuje go tajemnicza kobieta.

Marcin Hakiel stara ułożyć sobie życie po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Ich długi, siedemnastoletni związek dobiegł końca w marcu tego roku. Choć oboje wypowiadają się w mediach o sobie bardzo ciepło, to z pewnością ból rozstania wciąż w nich musi się jeszcze mocno tlić.

Oboje starają jednak ułożyć sobie życie na nowo. Przez pewien czas wydawało się, że Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek chcą odpocząć od związków i pobyć nieco samemu. Tymczasem w tym miesiącu pojawiły się plotki, że Marcin Hakiel ma nową partnerkę. Na jego Instagramie zrobiło się głośno i wielu jego obserwatorów zaczęło go dopytywać o ewentualny, nowy związek.

Tymczasem sam zainteresowany wszystkie plotki uciął krótkim komentarzem. – Byłem już w jednym medialnym związku, kolejnych nie planuję – powiedział Marcin Hakiel.

Być może jednak jest coś na rzeczy. Ostatnio Marcin Hakiel wrócił z wycieczki po Stanach Zjednoczonych. Kilka dni później fani tancerza nieźle się zdziwili. Zamieścił na Instastory zdjęcie, na którym widać go w objęciach kobiety. Niestety jest schowana za jego plecami i widać tylko jej dłonie.

Czy to jego nowa partnerka? Tego nie wiemy. Zdjęcie jest dosyć tajemnice. Zobaczcie zresztą sami.

Marcin Hakiel