GwiazdyMarcin Hakiel wbił szpilkę w serce Katarzyny Cichopek? Wystarczyło to jedno zdanie

Marcin Hakiel wbił szpilkę w serce Katarzyny Cichopek? Wystarczyło to jedno zdanie

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek rozstali się kilka miesięcy temu. Wydawało się, że oboje teraz pozostaną sami i będą chcieli na spokojnie przeżywać rozstanie po kilkunastoletnim związku. Tymczasem pojawiło się mnóstwo plotek o tym, że Marcin Hakiel ma nową partnerkę. Co na to Katarzyna Cichopek.

Nie ma co ukrywać, że to był szok dla całej Polski. Wydawało się, że po 17 latach zgodnego małżeństwa nie wydarzy się coś takiego. Okazuje się, że para tylko pozornie była szczęśliwa. Tymczasem Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek postanowili zakończyć swój bardzo długi związek.

W marcu para wydała oświadczenie, gdzie zapewniała, że decyzję podjęli wspólnie i nie chcą, żeby ich rozwód stał się medialny. Jednak Marcin Hakiel nie dotrzymał słowa danego swojej żonie i publicznie roztrząsał ich małżeńskie problemy. Najpierw w swoich mediach społecznościowych, a później w programie „Miasto Kobiet”, gdzie zasugerował, że to Cichopek go zdradziła.

Przez pewien czas wydawało się, że Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek chcą odpocząć od związków i pobyć nieco samemu. Tymczasem w tym miesiącu pojawiły się plotki, że Marcin Hakiel ma nową partnerkę. Na jego Instagramie zrobiło się głośno i wielu jego obserwatorów zaczęło go dopytywać o ewentualny, nowy związek.

Tymczasem sam zainteresowany wszystkie plotki uciął krótkim komentarzem. – Byłem już w jednym medialnym związku, kolejnych nie planuję – powiedział Marcin Hakiel.

Widzimy więc wyraźnie, że gdy pojawiły się pytania o tajemniczą przyjaciółkę, Hakiel odpowiadał wymijająco. Ciekawe, co wszystko na to do powiedzenia ma Katarzyna Cichopek. Ona w tej kwestii nie zajęła stanowiska. Jak na razie sam Marcin nie potwierdził oficjalnie związku. Obecnie przebywa na wakacjach.