GwiazdyMarcin Hakiel udostępnia intymne zdjęcie z nową ukochaną

Marcin Hakiel udostępnia intymne zdjęcie z nową ukochaną

Marcin Hakiel, do niedawna mąż Katarzyny Cichopek, udostępnił w swoich mediach społecznościowych intymne zdjęcia. Możemy na nich zobaczyć jego nową ukochaną, Dominikę.

O rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela było głośno. Nic nie zapowiadało rozwodu pary. W pewnym momencie, byli już małżonkowie ogłosili publicznie, że to koniec ich związku. Media na bieżąco śledzą ich poczynania.

Już wiadomo, że Katarzyna Cichopek związała się z kolega z pracy, Maciejem Kurzajewskim. Była żona prezentera, Paulina Smaszcz, chętnie dzieliła się publicznie, przemyśleniami na temat nowego związku jej eksmęża.

Co więcej, zakochani mieli się ponoć już zaręczyć. Marcin Hakiel też układa sobie życie na nowo. Jakiś czas temu mogliśmy już zobaczyć, tajemniczą blondynkę w mediach społecznościowych tancerza.

Co myśli Katarzyna Cichopek o nowej partnerce Marcina Hakiela?

Były mąż Katarzyny Cichopek, nie pokazał jeszcze twarzy nowej wybranki. Niedawno wspólnie wzięli udział w romantycznej sesji zdjęciowej. Fotografię pokazują, że parę łączy prawdziwe uczucie.

Chodzą plotki na temat tego, co Katarzyna Cichopek sądzi o nowej wybrance Marcina Hakiela. Podobno, gwiazda „M jak Miłość” polubiła tajemniczą Dominikę. Dzieci byłych małżonków też mają mieć dobre relacje z kobietą.

Tym razem Marcin Hakiel podzielił się ze swoimi fanami, intymnym zdjęciem. Przedstawia ono tancerza z nową partnerką, para patrzy na siebie z miłością.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)