GwiazdyMałgorzata Rozenek-Majdan dostała pracę dzięki bieliźnie? "Na casting przyniosła stringi"

Małgorzata Rozenek-Majdan dostała pracę dzięki bieliźnie? „Na casting przyniosła stringi”

Małgorzata Rozenek-Majdan została właśnie nową współprowadzącą śniadaniowy program Dzień Dobry TVN. Z tej okazji pojawiały się wspomnienia dotyczące tego, jak dostała swoją pierwszą pracę w tej stacji. Okazuje się, że dużą rolę odegrała w tym bielizna. Dokładnie chodzi o jej dolną część – stringi.

Program „Perfekcyjna Pani Domu” był komercyjnym sukcesem. Oglądało go stale od kilkuset tysięcy do nawet kilku milionów widzów. Nawet dzisiaj, już dekadę po premierze pierwszego odcinka, wciąż można natknąć się na powtórki, a całe sezony znaleźć można również na platformie streamingowej „Player”.

Jak to się w ogóle stało, że to właśnie Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadziła program i została tytułową „Perfekcyjną Panią Domu”? Do sprawy postanowiła wrócić Małgorzata Łupina, wtedy szefową TVN Style, dziś dyrektor programową Kino Polska TV.

– Przyniosła też ze sobą dwa ogromne słoiki z ciasteczkami, które dzień wcześniej upiekła. Jeden był dla Edwarda Miszczaka, drugi dla mnie. A to nie koniec. Wyciągnęła z torebki stringi i pokazała nam, jak może z nich zrobić maseczkę na twarz, żeby nie trzeba było wdychać kurzu – powiedziała Łupina dla wirtualnych mediów.

– Żadna kandydatka wcześniej nie przygotowała się w ten sposób. Małgosia od początku miała swój pomysł na ten program i to nas ujęło. Tyle rozrywki zapewniła nam podczas przesłuchania, że nie mieliśmy wątpliwości – dodała.

Ostatecznie się udało i program stał się sporym hitem. Nowe odcinki emitowane były do 2014 roku. Małgorzata Rozenek-Majdan wypadła tak dobrze, że w kolejnych latach prowadziła jeszcze inne programy.