GwiazdyMajka Jeżowska o seksie po 60-tce

Majka Jeżowska o seksie po 60-tce

Majka Jeżowska miała okazję porozmawiać o seksie z Kubą Wojewódzkim w jego programie. Jak mówi, jest kobietą spełnioną. Nazywa siebie sexy babcią i jej zdaniem jest to wspaniałe. Jakie szczegóły zdradziła piosenkarka?

Majka Jeżowska w wywiadzie z Kubą Wojewódzkim zdradziła fakty na temat swoich spraw łóżkowych. Początkowo tematem rozmowy miał być nowy singiel gwiazdy „Skazana”. Dialog jednak szybko zszedł na tematy kontrowersyjne i odbiegające od twórczości piosenkarki. Majka Jeżowska zdradza, że sporo mężczyzn podrywa ją na Instagramie. Zazwyczaj bywają to zaproszenia na kawę, ale zdarzają się również ostrzejsze propozycje. Kuba Wojewódzki nazywa piosenkarkę GILF-em, co po rozwinięciu oznacza grandmother I’d like to fuck. Majka Jeżowska chętnie żartuje z tego tematu.

Gwiazda mówi o wadach i zaletach seksu po 60-tce. Jej zdaniem, przeżywanie seksu u kobiet starszych jest dużo fajniejsze niż u młodych. Wspomina też o tym, że kobieta dojrzała wie czego chce. Majka Jeżowska nie ma problemu z rozmowami na ten temat, sama mówi, że nic co ludzkie nie jest jej obce.

Beata Szydło zablokowana seksualnie?

Kuba Wojewódzki pyta, czy Beata Szydło też może doświadczać takich przeżyć jak Majka Jeżowska. Piosenkarka zgaduje, że była pani premier może być zablokowana seksualnie. Dodaje, że ta kwesta zależy też od partnera z którym dzieli się życie. Gwiazda ubolewa nad tym, że w Polsce seks jest tematem tabu. Jak wspomina, kobiecie w naszym społeczeństwie nie wypada o tym mówić.