GwiazdyMagdalena Stępień ma wzruszającą prośbę. Łzy same cisną się do oczu

Magdalena Stępień ma wzruszającą prośbę. Łzy same cisną się do oczu

Magdalena Stępień zamieściła wzruszający wpis. Zwróciła się w nim bezpośrednio do osób, które planują być obecne na pogrzebie jej małego synka, Oliwiera.

28 lipca opinia publiczna została poinformowana, że synek modelki Magdaleny Stępień i piłkarza Jakuba Rzeźniczka zmarł w Izraelu. Zaledwie roczne dziecko przegrało walkę ze złośliwym nowotworem wątroby. W instagramowym oświadczeniu pogrążona w żałobie mama poinformowała, że jej zaledwie roczna pociecha odeszła „na Ziemi Świętej, w Izraelu”.

Z kolei Jakub Rzeźniczak napisał: – Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność wdzięczność za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376 – napisał Rzeźniczak.

Magdalena Stępień ogłosiła, że pogrzeb Oliwiera odbędzie się w poniedziałek. – Msza pogrzebowa oraz ostatnie pożegnanie Oliwierka odbędzie się w kaplicy na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego 59A w Oleśnicy, 1 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 14:00. Wszystkich, którzy chcą się pomodlić z nami Różańcem Świętym, zapraszamy od 13:40 do kaplicy.

Kolejnego dnia pogrążona w żałobie mama zwróciła się do osób, które będą obecne na pogrzebie.

Drodzy, zamiast kwiatów poprosimy o modlitwę za Oliwierka i drobny datek na leczenie Zosi – napisała, załączając link do zbiórki na leczenie zmagającej się z SMA dziewczynki.

Podobny apel przekazała dalej Maffashion, zachęcając do zbiórki na chorą Zosię.