News„M jak Miłość” Na wigilii nie będzie Ewy? Twórcy odpowiadają

„M jak Miłość” Na wigilii nie będzie Ewy? Twórcy odpowiadają

W wigilię ma zostać wyemitowany odcinek specjalny „M jak Miłość”. Widzowie wyczekują z niecierpliwością tego dnia, zwłaszcza, że ma się tam pojawić dawno niewidziany Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski). Czy na wigilii u Mostowiaków pojawi się Ewa, żona Marka? Twórcy odpowiadają.

Świąteczny odcinek „M jak Miłość” ma zostać wyemitowany 24.12.2022, w tym czasie na Polsacie, jak to co roku, będziemy mieli okazję zobaczyć kultowy film „Kevin sam w domu”. To będzie prawdziwa walka o widza. „M jak Miłość” zachęca swoich fanów powrotem dawno niewidzianego Marka Mostowiaka, jedynego syna Barbary. Czy mężczyzna pojawi się na wigilii bez swojej żony?

Dominika Kluźniak nie wystąpi w odcinku specjalnym?

Już wiemy, że Marek Mostowiak, wróci do Grabiny tylko na święta, a odcinek specjalny nie będzie bezpośrednio związany z fabułą serialu. Od pewnego czasu krążyły plotki o tym, że Kacpra Kuszewskiego zobaczymy wraz z serialową żoną Ewą (Dominiką Kluźniak). Twórcy jednak dementują te plotki i informują, że Ewa nie pojawi się na wigilii u Mostowiaków.

M jak Miłość Ewy nie będzie na wigilii u Mostowiaków

W odcinku specjalnym będziemy mogli zobaczyć między innymi Małgorzatę Pieńkowską, Roberta Moskwę, Karinę Woźniak, Dominikę Ostałowską, Rafała Mroczka, Dominikę Kachlik, Gabrielę Raczyńską, Katarzynę Cichopek, Marcina Mroczka, Olgę Cybińską, Aleksandra Bożyka, Julię i Marcelinę Kempkę.