Gwiazdy"Love Island": Mikołaj i Patrycja blisko rozstania? Te komentarze mówią wiele

„Love Island”: Mikołaj i Patrycja blisko rozstania? Te komentarze mówią wiele

Patrycja Izydorczuk i Mikołaj Cieśla to jedna z najbardziej charyzmatycznych par znanych z programu „Love Island”. Fani nie spoglądają jednak na przyszłość ich relacji z optymizmem. Wszystko z powodu zdjęcia, jakie zamieścili niedawno na Instagramie.

Związki, jakie zawiązują się w egzotycznym show Polsatu budzą wiele emocji. Nawet po zakończeniu kolejnych edycji „Love Island” widzowie chętnie śledzą losy bohaterów. Niejednokrotnie relacje te okazują się nie być stałe. Czy tak będzie również w przypadku Patrycji i Mikołaja?

Rozstanie Mikołaja Cieśli i Patrycji Izydorczuk? Fani nie mają złudzeń

Fani nie mają wątpliwości, że wspólne zdjęcia i przepełnione miłością komentarze, jakie wymieniają w mediach społecznościowych Patrycja Izydorczuk i Mikołaj Cieśla, nie są do końca szczere. Na jednym z najnowszych zdjęć – zdaniem sporej części komentujących – Patrycja niejako zmusza się do pozostawania w romantycznej pozie z Mikołajem.

No hej 🤗🥰 – podpisał poniższe zdjęcie Mikołaj Cieśla:

Mikołaj i Patrycja Izydorczuk Love Island rozstanie

Pod postem od razu pojawiło się wiele komentarzy, w których widzowie powątpiewają w szczerość relacji Mikołaja z Patrycją Idorczuk. Niektórzy przewidują nawet, że wkrótce znów usłyszymy „bla bla” w stylu „niestety się nie udało”. Oto kilka z wielu komentarzy, które pojawiły się pod zdjęciem pary:

– Patka cały czas wygląda na niezadowoloną , znudzoną … 🙄 Najlepiej jej chyba z koleżankami

– Patrycja wygląda jak by to robiła z przymusu 🙁

–  Za chwile będzie oficjalne wydanie na insta itp. ze nie udało się i tam takie bla bla bla 😆😜

– Jest znudzona jak widać już chyba wszystkim 😂😂😂😂

– Jakaś taka niezadowolona, znudzona

– Gdzie jakiś romantyzm? Pati już jest znudzona, a szkoda

– Myślę że chyba ma dość