Damsko-MęskieLil Masti kończy z walkami! „Będziecie cudownymi rodzicami”

Lil Masti kończy z walkami! „Będziecie cudownymi rodzicami”

Aniela Bogusz, szerszej publiczności znana jako „Lil Masti” właśnie oznajmiła, że kończy z walkami. W mediach społecznościowych zamieściła film, który zdradza powód takiej decyzji. Ma to związek z jej życiem prywatnym.

Lil Masti dawniej znana jako Sexmasterka od 2019 roku zajęła się sportami walki. Influencerka ma rzeszę wiernych fanów, na Instagramie obserwuje ją ponad 1 mln internautów. W świecie sportowym zadebiutowała, walcząc z Martą Linkiewicz. Gwiazda brała udział w takich wydarzeniach jak Fame MMA i High League, gdzie odnosiła sportowe sukcesy.

Aniela Bogusz właśnie ogłosiła, że kończy z walkami, w mediach społecznościowych udostępniła film na którym zdradza powód tej decyzji.

– Nie będę tego dłużej przed wami ukrywać, podjęłam dojrzałą decyzję, kończę z walkami. Głównym powodem podjęcia tej decyzji jest chęć spełnienia największego marzenia mojego i Tomka, a mianowicie marzenia o powiększeniu rodziny – mówi Lil Masti.

Influencerka oznajmiła, że będzie starać się o dziecko. Informacja ta zrobiła wielkie wrażenie na fanach gwiazdy. Większość z nich oznajmia w komentarzach, że rozumie jej decyzje i trzyma za nią kciuki.