GwiazdyLil Masti jest w ciąży! Pokazała zdjęcia

Lil Masti jest w ciąży! Pokazała zdjęcia

Aniela Bogusz znana jako Lil Masti lub SexMasterka właśnie ogłosiła, że jest w ciąży! Podzieliła się z fanami w swoich mediach społecznościowych zdjęciami z sesji ciążowej. Na fotografiach możemy też zobaczyć partnera celebrytki.

Aniela Bogusz dała się poznać jako SexMasterka, prowadziła ona kontrowersyjny kanał w serwisie YouTube. Po jakimś czasie jednak zrezygnowała ze swojego wcześniejszego wizerunku i zajęła się sportami walki. W pierwszej walce celebrytki, jej przeciwniczką była Marta Linkiewicz.

SexMasterka spodziewa się dziecka!

Lil Masti odnosiła wiele sportowych sukcesów, brała udział w takich wydarzeniach jak Fame MMA i High League. Jakiś czas temu celebrytka ogłosiła, że musi rozstać się ze  światem sportu i zrezygnowała z dalszych walk. Powodem tej decyzji była chęć powiększenia rodziny.

Informacja ta zrobiła wielkie wrażenie na fanach gwiazdy. Na Instagramie Lil Masti zgromadziła grono wiernych fanów, obserwuje ją tam ponad milion internautów. Większość obserwujących profil zrozumiało jej decyzję i trzymało za nią kciuki.

Teraz gwiazda postanowiła pochwalić się ciążowym brzuszkiem. Lil Masti ogłosiła, że jest w ciąży! Ta wiadomość wiązała się z masą komentarzy i gratulacji. Zaledwie po 30 minutach od publikacji zdjęcia, pojawiło się 2,5 tysiąca komentarzy. Pod fotografią możemy zobaczyć między innymi gratulację Sylwii Bomby, Wersow czy też Deynn.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez lilmasti (@lilmasti)