GwiazdyLara Gessler o życiu z dwójką dzieci. „Nana da Bernardowi przez łeb...

Lara Gessler o życiu z dwójką dzieci. „Nana da Bernardowi przez łeb jak nie wie, jak zagadać”

Lara Gessler wraz ze swoim mężem, Piotrem Szelągiem, niedawno przywitali na świecie swojego drugiego potomka. We wrześniu tego roku para pochwaliła się nowym synem, Bernardem. Córka Magdy Gessler opowiada, jak wygląda życie z dwójką dzieci.

Lara Gessler i Piotr Szeląg zadebiutowali jako para w 2019 roku. Miało to miejsce w niedługim czasie po rozwodzie córki, znanej restauratorki z pierwszym mężem. Para pobrała się w 2020 roku. Parę tygodni po ślubie celebrytów, urodziła się ich córka, Nena. Małżeństwo Lary Gessler i Piotra Szeląga, było głośnym wydarzeniem. Prasa i fani byli zaskoczeni decyzją pary, gdyż mówili oni, że nie zależy im na sformalizowaniu związku.

Córka Magdy Gessler opowiada o życiu z dwójką dzieci

We wrześniu tego roku, Lara Gessler wraz z mężem przywitali nowego członka rodziny. Jest nim mały Bernard. Córka Magdy Gessler opowiada o życiu z dwójką dzieci.

– U nas jest tak, że największym szczęściem jest to, że Nena nie jest zazdrosna o Bernarda. Oczywiście da mu przez łeb, jak nie wie, jak zagadać, ale to nie jest to o czym krążą historie, mity i legendy. Oczywiście może być jeszcze różnie, bo mały jest mały, cichy i cudowny. Myślę, że trudniej będzie za kilka miesięcy, kiedy zacznie się ruszać i trzeba będzie mieć oczy dookoła głowy – zdradza Lara Gessler.

Celebrytka zwraca również uwagę na to, że już nie mają z mężem tyle czasu ile by chcieli.

– No i nie ma co gadać, nie mamy tyle czasu dla siebie ile byśmy chcieli, ale pracujemy nad jakąś stałą formułą. To jest do zrobienia, bo mały inaczej niż Nena, nie ma problemu z jedzeniem z butli – dodaje kobieta.

Lara Gessler i Piotr Szeląg o życiu z dwójką dzieci grudzień 2022

Córka Magdy Gessler nie ukrywa, że życie z dwójką dzieci nie jest prostą sprawą.