GwiazdyŁamiąca serce wiadomość. Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień stracili synka

Łamiąca serce wiadomość. Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień stracili synka

Łamiącą serce wiadomość przekazał Jakub Rzeźniczak. Synek piłkarza i modelki Magdaleny Stępień zmarł w szpitalu w Izraelu. Chorował na złośliwy nowotwór wątroby.

Rodzice małego Oliwera o chorobie syna dowiedzieli się na przełomie 2021 i 2022 roku. Wówczas okazało się, że ich kilkumiesięczne dziecko choruje na złośliwy nowotwór wątroby. W tym samym czasie walka o zdrowie Oliwera przybrała medialny wydźwięk i emocjonowała się nią cała Polska. Wszystko dlatego, że rodzice nie byli już ze sobą razem, a Jakub Rzeźniczak miał już nową dziewczynę.

Przy okazji rutynowych badań okazało się, że chłopiec cierpi na nowotwór, który niezwykle szybko postępuje. Rodzice chłopca zdecydowali się na leczenie w Polsce, ale możliwości się wyczerpały i Magdalena Stepień sama podjęła decyzję o kosztownym leczeniu w Izraelu.

To właśnie w Izraelu Oliwer zmarł. Jakub Rzeźniczak wydał oficjalne oświadczenie. – Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność wdzięczność za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376 – napisał Rzeźniczak.

– Dziękujemy za wszelkie dobro, które od Was płynęło. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni. Jednocześnie bardzo prosimy media o uszanowanie czasu naszej żałoby. Bardzo potrzebujemy teraz spokoju, wyciszenia i modlitwy. Rodzice Oliwierka, Magda i Kuba – napisała Magdalena Stępień.

Msza pogrzebowa oraz ostatnie pożegnanie Oliwierka odbędzie się w kaplicy na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego 59 A w Oleśnicy, 1 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 14:00.