GwiazdyKto zamiast Mel C w TVP? Duża zagraniczna gwiazda na Sylwestrze Marzeń

Kto zamiast Mel C w TVP? Duża zagraniczna gwiazda na Sylwestrze Marzeń

Ostatnio o Sylwestrze Marzeń TVP zrobiło się głośno. Mel C odmówiła udziału w wydarzeniu w związku z tym, że prawdy głoszone przez telewizję są sprzeczne z poglądami gwiazdy. Kto zastąpi Mel C? Jaka zagraniczna gwiazda pojawi się w tym roku na Sylwestrze Marzeń?

Sylwester Marzeń już parę dni przed wydarzeniem budzi niemałe emocje. Parę dni temu TVP ogłosiło, że na tegorocznym wydarzeniu wystąpi Melanie C, jedna z członkiń grupy muzycznej „Spice Girls”. Chwile po podaniu tej informacji przez TVP, gwiazda zrezygnowała z występu w Zakopanem.

Gwiazda wielkiego formatu zamiast Mel C na Sylwestrze Marzeń

W mediach społecznościowych, brytyjska piosenkarka zamieściła oświadczenie. Informuje tam, że dotarły do niej informację, które są sprzeczne z jej poglądami. Rozchodzi się o grupy społeczne, można się domyślić, że dotyczy to społeczności LGBT+, które Mel C od lat wspiera.

Decyzja piosenkarki spotkała się z aprobatom wielu internautów. TVP skomentowało zachowanie Mel C. Ich zdaniem na decyzję piosenkarki wpłynęły internetowe komentarze. Jak się okazuje, na Sylwestrze Marzeń pojawi się inna zagraniczna gwiazda.

Wiceburmistrz Zakopanego zdradził, że Mel C nie miała być wielką gwiazda tegorocznego Sylwestra Marzeń. TVP ma wkrótce zdradzić nazwisko zagranicznego artysty, który pojawi się na wydarzeniu.

Agnieszka Nowak-Gąsienica wyjawiła, że na tegoroczne wydarzenie udało się zaprosić artystę naprawdę dużego formatu. Już wkrótce TVP ma zdradzić kim będzie kluczowa gwiazda tegorocznego Sylwestra Marzeń.