Damsko-MęskieKrzysztof Skiba ma nową miłość! Jest młodsza o 26 lat

Krzysztof Skiba ma nową miłość! Jest młodsza o 26 lat

Od pewnego czasu u boku lidera zespołu „Big Cyc” pojawiała się młodsza kobieta. Krzysztof Skiba postanowił nie ukrywać tego faktu przed fanami i pochwalił się nową partnerką w swoich mediach społecznościowych.

Ostatnio głośnym tematem była orientacja seksualna Tytusa Skiby. Syn wokalisty podzielił się z magazynem „Replika” tym, że jest biseksualny i opowiedział o swoich relacjach z ojcem.

Krzysztof Skiba też zdobył się na wyznanie. Przedstawił oficjalnie swoją nową partnerkę w mediach społecznościowych. Lider zespołu „Big Cyc” tłumaczy, że zrobił to w związku z błędnymi publikacjami na jego temat.

– W związku z licznymi błędnymi publikacjami na temat mojego życia prywatnego, które ukazały się wczoraj na łamach nie tylko mediów plotkarskich wyjaśniam: Od blisko roku jestem w separacji z żoną Renatą. Moją aktualną partnerką jest Karolina. Sprawa rozwodowa jest w toku – napisał Krzysztof Skiba w swoich mediach społecznościowych.

Wokalista tłumaczy, że od roku jest w separacji dotychczasową żoną. Jego nowa partnerka to 32- letnia Karolina Kempińska. Już wcześniej mogliśmy zobaczyć zakochanych na wspólnych zdjęciach z wakacji. Modelka nawet napisała, że jest aktualnie w najlepszym związku w swoim życiu. Kobieta zapewnia, że różnica wieku jest dla niej nieistotna, a Krzysztof Skiba ma energię młodzieńca.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Krzysztof Skiba (@skibabigcyc)