NewsInternauci zapytali Klaudię z „Rolnik szuka żony” o dzieci Valentyna. Kobieta odpowiedziała

Internauci zapytali Klaudię z „Rolnik szuka żony” o dzieci Valentyna. Kobieta odpowiedziała

Edycja 9 „Rolnik szuka żony” już za nami. Ten sezon był wyjątkowy, bo aż cztery pary odnalazły miłość w programie. Internauci do tej pory chętnie śledzą poczynania uczestników ostatniego sezonu „rolnika”. Tym razem Klaudia została zapytana o dzieci jej wybranka, Valentyna.

Edycja 9 „Rolnik szuka żony” była wyjątkowo skuteczna. Program połączył aż cztery pary. Klaudia związała się z Valentynem, Tomek z Kasią, Tomasz z Justyną i Michał z Adrianną. Po krótkim czasie od zakończenia minionego sezonu, okazało się, że powstało aż pięć par, a nie cztery.

Kandydat Klaudii związał się z kandydatką Mateusza. Konrad stworzył związek z Zuzą. Bohaterów minionej edycji można teraz śledzić w mediach społecznościowych. Większość z nich chętnie dzieli się zdjęciami z fanami. Nie inaczej jest w przypadku Klaudii.

Valentyn z Rolnik szuka żony ma dzieci?

Kobieta nie była tak wylewna jak inni uczestnicy. Można zauważyć, że rolniczka zamienia się w prawdziwą influencerkę. Na Instagramie śledzi ją ponad 90 tysięcy internautów. Valentyn chętniej udostępnia zdjęcia ze swoją wybranką. Na jego profilu możemy zobaczyć ich więcej.

Choć Klaudia nie udostępnia wielu zdjęć z ukochanym, chętnie odpowiada na zadane przez fanów pytania. Jeden z internautów zapytał rolniczkę o dziecko Valentyna. Klaudia bez wahania odpowiedziała na to pytanie.

– Czy to prawda, że Valentyn ma dziecko? – pyta jeden z fanów.

– Valentyn ma trójkę cudownych chrześniaków – odpowiada rolniczka.

Kobieta szybko rozwiała krążące plotki.

Valentyn z Rolnik szuka żony ma dzieci? grudzień 2022