GwiazdyKlaudia El Dursi trafiła do szpitala!

Klaudia El Dursi trafiła do szpitala!

Klaudia El Dursi jest aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie dzieli się z fanami kadrami ze swojego życia. Tym razem jednak to nie kolejne ujęcia z sielskiego życia. Klaudia El Dursi trafiła do szpitala.

Klaudię El Dursi poznaliśmy w trakcie jej udziału w ósmym sezonie, programu „Top Model”. Celebrytka otrzymała wtedy nawet Złoty Bilet. Po zakończeniu swojej przygody w produkcji TVN, modelka nadal rozwijała swoja medialną karierę.

Teraz większość widzów kojarzy ją z roli prowadzącej w reality show „Hotel Paradise”. Modelka zyskała wielką popularność w krótkim czasie. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 800 tysięcy internautów.

Klaudia El Dursi chętnie dzieli się z fanami elementami swojego życia prywatnego. W jej mediach społecznościowych często możemy zobaczyć jej dzieci. Celebrytka ma dwóch synów, 8-letniego Jasia i 13-letniego Dawida.

Klaudia El Dursi w szpitalu

Teraz jednak celebrytka podzieliła się z fanami przykrym doświadczeniem. Zazwyczaj w jej mediach społecznościowych możemy zobaczyć kadry z jej sielskiego życia. Tym razem było inaczej. Klaudia El Dursi trafiła do szpitala.

Relacja w mediach społecznościowych celebrytki, przedstawia chwile, które musiała spędzić w szpitalu. Na jednym ze zdjęć widzimy rękę Klaudii el Dursi z opatrunkiem.

– Jeszcze tylko szybka gastroskopia i z przytupem wychodzę w ten czwartek – napisała celebrytka.

Druga fotografia przedstawia Klaudię El Dursi na łóżku szpitalnym z podpiętą kroplówką.

– I po strachu. Dziękuję cudownemu personelowi w WSOZ – komentuje zdarzenie modelka.

Celebrytka nie zdradziła czym była spowodowana ta nagła wizyta w szpitalu. Wiadomo jednak, że wszystko dobrze się skończyło.

Klaudia El Dursi w szpitalu grudzień 2022

Klaudia El Dursi w szpitalu grudzień 2022