Damsko-MęskieKim jest Dariusz Pachut? Nowy chłopak Dody był wcześniej związany z Dorotą...

Kim jest Dariusz Pachut? Nowy chłopak Dody był wcześniej związany z Dorotą Gardias

Dorota Rabczewska, szerszej publiczności znana jako Doda, zdradziła kim jest jej nowy wybranek. Dariusz Pachut, bo tak nazywa się ukochany Dody, jest ratownikiem medycznym i dumnym ojcem. Wcześniej był związany z Dorotą Gardias, którą możemy kojarzyć z pogody na kanale TVN.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez AQ🌙ARIA (@dodaqueen)

Dorota Rabczewska w tej chwili wypoczywa w Wietnamie. W tych pięknych okolicznościach zdradziła kim jest jej nowy partner. To Dariusz Pachut. Mężczyzna jest ratownikiem medycznym i podróżnikiem. Ma 37 lat i pochodzi z Zabrzeża. W przeszłości był policjantem. Uczestniczył, jako policjant przeszkolony z ratownictwa górskiego w akcji ratowania dwóch Polaków zaginionych w górach w Albanii. Dariusz Pachut działa również w sporcie, gdzie osiąga sukcesy, zdobył między innymi tytuł Mistrza Polski w brazylijskim jiu-jitsu. Uprawia też różne sporty ekstremalne.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dariusz (@dariuszpachut)

Dariusz Pachut jest ojcem

Nowy partner Doroty Rabczewskiej, w 2020 roku, był członkiem ekipy, która pomogła niepełnosprawnemu 7-letniemu chłopcu spełnić swoje marzenie. Siedmiolatek marzył o zdobyciu najwyższego szczytu w Polsce.

O jego życiu prywatnym nie wiadomo zbyt wiele. W przeszłości był związany przez kilka miesięcy z pogodynką, Dorotą Gardias. Zakończenie ich związku pogodynka ogłosiła w marcu 2022 roku. Wiadomo też, że ma dzieci, które pokazuje w mediach społecznościowych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dariusz (@dariuszpachut)

Pierwsze zdjęcia Dody z Dariuszem Pachutem pojawiły się w maju 2022 roku. W listopadzie tego roku, gwiazda polskiej sceny muzycznej w programie „Doda. 12 kroków do miłości” ogłosiła, że jest zakochana. Chodziło właśnie o jej nowego wybranka.