GwiazdyKatarzyna Cichopek spędza wakacje nad Bałtykiem. Ma niespodziewane towarzystwo!

Katarzyna Cichopek spędza wakacje nad Bałtykiem. Ma niespodziewane towarzystwo!

Katarzyna Cichopek wreszcie ma czas na wytchnienie. Gwiazda serialu „M jak Miłość” i współprowadząca „Pytanie na Śniadanie” udała się na wakacje nad morze. Towarzyszą jej dzieci, które niedawno wróciły z USA. Z Kasią jest jednak jeszcze jedna osoba. Szczegóły w poniższym artykule.

Katarzyna Cichopek wyrwała się na chwilę z wiru pracy. Zdjęcia do nowego sezonu „M jak Miłość”, kolejne prowadzone programy „Pytanie na Śniadanie” oraz praca przy „You Can Dance – Nowa Generacja” mogą zmęczyć. Na szczęście wreszcie jest czas na wakacje. Aktorka na miejsce wypoczynku wybrała polskie wybrzeże.

Są z nią dzieci. One kilka ostatnich tygodni spędziły z tatą na wycieczce w Stanach Zjednoczonych. Obecnie przebywają z mamą nad Morzem Bałtyckim.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się w tym roku. Para była ze sobą siedemnaście lat, ma dzieci, ale ostatecznie postanowili o zakończeniu związku. Dla wielu na pewno był to szok. W marcu para wydała oświadczenie, gdzie zapewniała, że decyzję podjęli wspólnie i nie chcą, żeby ich rozwód stał się medialny.

Teraz aktorka wypoczywa nad morzem. Poza dziećmi jest jednak z nią jeszcze jedna osoba. Jak donosi „Super Express” aktorkę widziano na jednej z plaż w towarzystwie pewnej kobiety. Nie wiadomo jednak (przynajmniej jak na razie) kim dokładnie dla niej jest. Co jest pewne, Cichopek wyglądała na zrelaksowaną i cieszyła się wyjątkowo dobrą pogodą.

– Jestem szczęśliwa! Najważniejsza jest dla mnie najbliższa rodzina, moje dzieciaki, na nich się skupiam przede wszystkim – powiedziała Katarzyna Cichopek w rozmowie z „Super Expressem”.