GwiazdyJuż po rozprawie Jakuba Rzeźniczaka i Eweliny Taraszkiewicz o alimenty. Czy sąd...

Już po rozprawie Jakuba Rzeźniczaka i Eweliny Taraszkiewicz o alimenty. Czy sąd przychylił się do jej wniosku?

Ewelina Taraszkiewicz wytoczyła sprawę o podwyższenie alimentów Jakubowi Rzeźniczakowi. Kobieta tłumaczy swoja decyzję galopującą inflacją. Posiedzenie odbyło się w czwartek. Czy sąd przychylił się do wniosku matki 5-letniej Inez?

Jakiś czas temu media obiegła informacja o tym, że Ewelina Taraszkiewicz wnioskuje o podwyższenie alimentów na córkę Jakuba Rzeźniczaka. Jak powszechnie wiadomo, piłkarz nie utrzymuje zbyt dobrych relacji z byłymi partnerkami.

Sprawa Jakuba Rzeźniczaka i Eweliny Taraszkiewicz odbyła się w czwartek

Sprawa alimentów na córkę Jakuba Rzeźniczaka zrobiła się głośna za sprawą jego nowej żony, Pauliny Nowickiej. Kobieta agresywnie komentowała chęć podwyższenia alimentów przez jedną z byłych partnerek jej obecnego męża. Nowa żona piłkarza tłumaczyła się później z tej sytuacji.

W tej chwili Jakub Rzeźniczak rozkoszuje się swoja nową miłością na Bahamach w czasie swojej podróży poślubnej. Sprawa o alimenty odbyła się w czwartek, piłkarz był reprezentowany przez prawnika. Nie musiał stawić się na miejscu, gdyż było to postępowanie apelacyjne, które odbyło się online.

Ewelina Taraszkiewicz sama zajmuje się prawem i pracuje w kancelarii prawnej. Mimo dobrych zarobków odczuła skutki inflacji. „Fakt” informuje, że na czwartkowej rozprawie, przemowy pełnomocników były na tyle długie, że brakło czasu na ogłoszenie wyroku. Decyzja sądu ma zostać wyjawiona dopiero po świętach.