GwiazdyJustyna Gradek pokazała jak wyglądała przed operacjami plastycznymi

Justyna Gradek pokazała jak wyglądała przed operacjami plastycznymi

Justyna Gradek jest polską modelką, która zyskała popularność za sprawą związku ze znanym, niemieckim projektantem, Philippem Pleinem. Celebrytka postanowiła pokazać jak wyglądała przed operacjami plastycznymi.

Justyna Gradek jest znana przede wszystkim dzięki relacji, która łączyła ją z Philippem Pleinem, niemieckim projektantem. Kariera kobiety rozpoczęła się jednak wcześniej. W 2011 roku zwyciężyła wraz ze swoja matką w konkursie na „Najpiękniejszą Mamę i Córkę”.

W późniejszym czasie celebrytka brała udział w przeróżnych sesjach zdjęciowych. Aspirowała na stanowisko „Wodzianki” u Kuby Wojewódzkiego, lecz nie udało się jej dostać tej pracy. Jakiś czas później zajęła się noszeniem tabliczek i wyprowadzaniem zawodników MMA na ring dla federacji KSW.

Justyna Gradek przed operacjami plastycznymi

Na „Ring Girl” się nie skończyło. Influencerka zyskiwała coraz większą popularność, wzięła nawet udział w sesji dla magazynu „CKM”. Jej krótki związek z Philippem Pleinem zapewnił jej jeszcze większą rozpoznawalność.

Po rozstaniu z niemieckim projektantem, Justyna Gradek związała się z zawodnikiem MMA, Karolem Miśkiewiczem. Para wzięła ślub w 2019 roku, teraz już są po rozwodzie. Celebrytka aktywnie działa w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad milion internautów.

Justyna Gradek postanowiła podzielić się z fanami zdjęciami z przeszłości. Influencerka pokazała jak wyglądała przed skorzystaniem z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Co o tym myślicie? Celebrytka lepiej prezentowała się wcześniej?

Justyna Gradek przed operacjami plastycznymi styczeń 2023