GwiazdyJulia Wieniawa w nowej sesji zdjęciowej inspirowanej grą The Sims

Julia Wieniawa w nowej sesji zdjęciowej inspirowanej grą The Sims

Julia Wieniawa wzięła udział w sesji zdjęciowej inspirowanej kultową grą komputerową. Gwiazda wciela się w postać z gry „The Sims”. Jedno ze zdjęć będziemy mogli zobaczyć na okładce magazynu „K MAG”.

Julia Wieniawa ciągle się rozwija. Początkowo grała role drugoplanowe, teraz można nazwać ją prawdziwą gwiazdą. Nie jest tylko aktorką, kobieta wkroczyła też na drogę muzyczną. Teraz zaprezentuje się w samej bieliźnie na okładce magazynu „K MAG”.

Julia Wieniawa jako postać z gry The Sims

W takim wydaniu, Julii Wieniawy jeszcze nie widzieliśmy. Aktorka pozuje na niebieskim tle w samej bieliźnie. Fryzura kobiety też jest niecodzienna, ma na głowie czarnego boba. Scena w której Julia została przedstawiona to prezentacja typowego kreatora postaci w tego typu grach.

Julia Wieniawa jako Sim grudzień 2022

Julia Wieniawa jako Sim grudzień 2022

W swoich mediach społecznościowych Julia Wieniawa pochwaliła się większą ilością zdjęć z tej sesji. Możemy zobaczyć tam aktorkę w różnych fryzurach w fantazyjnych kolorach.

Julia Wieniawa jako Sim

Następne zdjęcie przedstawia gwiazdę przy grillu. Jest ubrana w kraciastą spódnicę i koszulkę marki Adidas. W wyjątkowo wysokich butach smaży kiełbaski.

Julia Wieniawa jako Sim grudzień 2022

Możemy też zobaczyć Julie Wieniawę w scenerii typowo stylizowanej na „The Sims”. Aktorka odkurza w małym pokoju z charakterystycznym trójkątem nad głową.

Julia Wieniawa jako Sim grudzień 2022