AferyJoanna Krupa uderzona w twarz?

Joanna Krupa uderzona w twarz?

Na Instagramie modelki, pojawił się nowy film. Joanna Krupa została na nim uderzona w twarz. Krótkie nagranie przedstawia scenę, w której mężczyzna uderza idąca ulicą modelkę w twarz. Ściąga on z niej kardigan i odchodzi.

Pod filmem możemy zobaczyć opis „i will be talking more about this incident tomorrow”. Co można przetłumaczyć na „więcej o tym incydencie opowiem jutro”. Czy to element nowej kampanii społecznej?

 

Na zamieszczonym wideo, nie tylko sama sytuacja jest niepokojąca, uwagę zwraca również brak reakcji przechodniów na akt przemocy. Film wywołał widoczną reakcje. Internauci potępiają zachowanie sprawcy i świadków zdarzenia, choć większość z nich zdaje sobie sprawę z tego, że nagranie najprawdopodobniej jest wyreżyserowane.

-Jakaś nowa kampania dotycząca znieczulicy ludzkiej, bo niestety takie są realia- skomentowała jedna z internautek.

-Mocne, czekam na przesłanie kampanii- dodał kolejny komentujący.

-Myślę, że może chodzić o przemysł futrzarski- pisze jedna z fanek modelki.

Odbiorcy przewidują, że będzie to element kampanii dotyczącej obojętności społecznej na krzywdę innych lub ma to związek ze sprzeciwem gwiazdy w sprawie produkcji i sprzedaży futer naturalnych. Modelka w końcu na filmie zostaje „obdarta ze skóry”. Joanna Krupa już wielokrotnie brała udział w przeróżnych kampaniach społecznych, między innymi w 2015 roku, była twarzą głośnej kampanii PETA (organizacja walcząca o prawa zwierząt) w której pozowała nago z krzyżem.