GwiazdyJoanna Koroniewska w seksownych kozaczkach i futrze gotowa do pracy. Dowbor oniemiał

Joanna Koroniewska w seksownych kozaczkach i futrze gotowa do pracy. Dowbor oniemiał

Joanna Koroniewska od jakiegoś czasu wspomina, że obecnie w jej życiu trwają przygotowania do sekretnego projektu. W sieci aż wrze od podejrzeń, gdzie tym razem pojawi się celebrytka. Zdjęcia, którymi dzieli się w sieci jeszcze bardziej podgrzewają atmosferę. Tym razem stylizacja jest naprawdę wyzywająca!

Seksowne zdjęcie Koroniewskiej podbija internet

Dziś Joanna Koroniewska znów wspomniała o swoim nowym projekcie, nie ujawniła przy tym zbyt wiele szczegółów. Największa uwagę skradło jednak zdjęcie na którym gwiazda wygląda dość nietypowo. Seksowne, czarne kozaczki, odsłonięte ciało, futerko, mocny makijaż i długie, czerwone paznokcie – zobaczyć Asię w takiej wersji to naprawdę rzadkość. Dotychczas Joasia raczej preferowała stonowane stroje, eleganckie sukienki lub zwykłe jeansy. Nic dziwnego, że nowa kreacja wywołała takie emocje.

Joanna Koroniewska i jej sekretny projekt

Już wczoraj Joasia pochwaliła się, że bierze udział w nowym projekcie. Nie zdradziła zbyt wiele informacji na ten temat, dlatego pozostają nam tylko domysły. Jednak z pewnością będzie to coś wielkiego. Na pierwszym zdjęciu z przygotowań mogliśmy zobaczyć gwiazdę w bujnych lokach i długich czerwonych paznokciach. Kobieta pozuje w samym szlafroku ostentacyjnie oblizując usta. Dziś Joanna Koroniewska pokazuje całokształt stylizacji siedząc na kanapie wraz ze swoim zniechęconym (jak można wnioskować po minie) mężem i córeczką.

Joanna Koroniewska wraz z Maciejem Dowborem znani są ze swojego dowcipu i ogromnego dystansu do siebie, co świetnie widać na najnowszym zdjęciu. Warto więc brać opublikowane przez nich zdjęcia z przymrużeniem oka i poczekać na to, aż para wyjawi nam więcej szczegółów dotyczących projektu. Sądząc po prowokacyjnych zdjęciach, z pewnością będzie to coś wielkiego!