GwiazdyJaś Kapela stanął w obronie Mai Staśko. Potężna riposta Krzysztofa Stanowskiego

Jaś Kapela stanął w obronie Mai Staśko. Potężna riposta Krzysztofa Stanowskiego

Nie milkną echa po tym, jak federacja High League ogłosiła, że nową zawodniczką została Maja Staśko. W obronie kobiety stanął inny zawodnik MMA i lewicowy aktywista – Jaś Kapela. On jednak doczekał się potężnej riposty ze strony Krzysztofa Stanowskiego.

Przypomnijmy, że w środę Maja Staśko została przedstawiona, jako nowa zawodniczka freakowej federacji High League. Ta informacja wzburzyła internautów. Sama zainteresowana od lat walczy z przemocą, krytykowała freak fighty, a z szefem federacji – Malikiem Montaną – była w otwartym konflikcie.

To był szok dla internautów. – Najsłynniejsza polska aktywistka na rzecz praw kobiet, autorka książki „Gwałt to przecież komplement. Czym jest kultura gwałtu?”, twarz feminizmu i głos lewicy zadebiutuje w MMA na HIGH League 4 – ogłosiła federacja High League. Tym samym Maja Staśko będzie walczyć w MMA. Jest ot jednak bowiem ogromna niespodzianka.

Krzysztof Stanowski nie mógł odpuścić sobie okazji i wbił mocną szpilkę. W końcu znana jest jego internetowa polemika zarówno ze Staśko, jak i z Jasiem Kapelą.

Zaczęło się od tweeta Jasia Kapeli. Lewicowy aktywista napisał: – Mam nadzieję, że panowie, którzy twierdzą, że bicie się w MMA, to przemoc, nie są hipokrytami i nie zapomnieli zgłosić tego występu na policję.

Krzysztof Stanowski nie przepuścił okazji. Przypomniał bowiem, że u niego w programie Jaś Kapela przyznał, że zna wielu gwałcicieli i wiele zgwałconych kobiet. Na pytanie Stanowskiego, czy zgłosił to na policję, Kapela odpowiedział dziennikarzowi, że nie jest to jego interes. Teraz Krzysztof Stanowski przypomniał mu o tym.

Gala High League 4 odbędzie się 17 września 2022 r.