GwiazdyJarosław Jakimowicz oberwał od Marcina Najmana. Jest naprawdę ostro

Jarosław Jakimowicz oberwał od Marcina Najmana. Jest naprawdę ostro

Jarosław Jakimowicz znów sprawił, że jest o nim głośno. Były aktor mocno zaatakował Pawła Deląga. Tego drugiego w obronę postanowił wziąć Marcin Najman. Jest naprawdę ostro.

Właśnie mijają dwa lata, odkąd Jarosław Jakimowicz został twarzą publicystycznego programu TVP Info „W kontrze”. Choć od tamtej pory dawny filmowy amant wielokrotnie się kompromitował, prezentując swoje skrajne poglądy na antenie, a zwłaszcza w mediach społecznościowych, wciąż cieszy się zaufaniem prezesa TVP.

Jarosław Jakimowicz w ostatnich dniach na Instagramie zaatakował Pawła Deląga. Prezenter TVP nazwał Deląga oszustem i zarzucił mu, że od lat ukrywa, iż jest gejem. Takie zachowanie zdecydowanie skrytykował Marcin Najman.

– Jak wiecie jakiś czas temu byłem komentatorem w TVP. Mam prawicowe poglądy. Sam podjąłem decyzje, że już nim nie będę idąc w walki freekowe. Ubolewam jednak, że ktoś taki jak Jakimowicz, który swoimi wypowiedziami, chociażby do Pawła Deląga, nurkuje w głębiny rynsztoka – napisał na Twitterze Marcin Najman.

– I de facto firmuje TVP, funkcjonuje w sferze publicznej. Podczas konferencji freekowych często przekraczana jest granica dobrego smaku. Ale to cały czas Wersal przy tym co zaprezentował Jakimowicz względem Pawła Deląga. Powinien za coś takiego zniknąć z całej sfery medialnej- dodał zawodnik, który przygotowuje się do walki na WOTORE już 22 października.

Na razie Jarosław Jakimowicz nie poniósł żadnych konsekwencji za atak na Pawła Deląga. Szef TVP mimo wszystko postanowił skomentować całą sprawę.

— Nie wchodzimy w prywatne wojenki między celebrytami. Pilnujemy, żeby nie było tego rodzaju języka na antenach Telewizji Polskiej. Krótko mówiąc: To nie jest nasza sprawa — mówił dziennikarzom w środę wieczorem po prezentacji ramówki prezes TVP Jacek Kurski.