GwiazdyJan Kliment został ojcem! Lenka Klimentova już urodziła

Jan Kliment został ojcem! Lenka Klimentova już urodziła

Jan Kliment i jego żona Lenka zostali rodzicami. Pochwalili się tym wesołym wydarzeniem w swoich mediach społecznościowych. Świeżo upieczeni rodzice zdradzili imię nowego członka rodziny.

Tancerze są znani z roli trenerów w „Tańcu z gwiazdami”. Klimentowie są ze sobą dłużej niż mogłoby się wydawać. Ich związek miał początek w 2009 roku, a na ślubnym kobiercu, tancerze stanęli w 2016 roku.

Para w czerwcu, pochwaliła się szerszej publiczności, że spodziewają się dziecka. Małżonkowie byli bardzo szczęśliwi z tego powodu, gdyż w końcu udało się im spełnić swoje marzenie. Tancerze przyznali, że długo wyczekiwali tego momentu. W późniejszym czasie Klimentowie zdradzili, że ich przyszły potomek będzie chłopcem. Para chętnie dzieliła się informacjami na temat przebiegu ciąży z fanami. Małżonkowie pochwalili się też zdjęciem nowonarodzonego synka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Lenka Klimentová (@lenkakliment)

– 01.12. 2022 zostaliśmy prze szczęśliwymi rodzicami! To niesamowite uczucie i my wciąż nie możemy uwierzyć że to się naprawdę dzieje. Nie było łatwo ale daliśmy radę bo dlatego najpiękniejszego człowieka na świecie można wszystko! Przywitajcie go. CRISTIAN KLIMENT – napisała Lenka Klimentova na Instagramie.