AferyJakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka pobrali się! Burza w komentarzach

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka pobrali się! Burza w komentarzach

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub. Para w tej chwili jest w Miami i w tej pięknej scenerii pobrali się. W ich mediach społecznościowych możemy zobaczyć zdjęcia i nagrania z ceremonii. Internauci są oburzeni zaistniałą sytuacją. 

Związek piłkarza przeszedł na kolejny etap. Na początku tego roku mężczyzna oświadczył się swojej nowej ukochanej w Nowym Jorku. Od pewnego czasu, zakochani chętnie dzielą się swoim szczęściem za pomocą mediów społecznościowych. W tej chwili para jest w Miami, gdzie jak się okazuje, pobrali się! Na zdjęciach możemy podziwiać ich ślubne kreacje w pięknych okolicznościach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Paulina N. (@paulinaa__nowicka)

Internauci oburzeni

Pod zdjęciami ślubnymi pary, internauci rozpętali prawdziwą burze.

– Lepszego momentu na ślub nie mogliście wybrać, naprawdę porażka – pisze jedna z internautek.

– Do Magdy mieli ludzie pretensje o te zbiórki, a ona robiła co mogła, a ten zawsze świetnie się bawił i oszczędzał na synu. Fuj – dodaje kolejna

– Ale porażka…Przecież Twoje dziecko dopiero umarło! Ty balety w Stanach, imprezy, a Magda pogrążona w rozpaczy. Są jakieś granice przyzwoitości, a Paulina…panna bez honoru. Dno! – komentuje rozwścieczona obserwatorka.

Internautom chodzi oczywiście o sprawę Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień. Mężczyzna zostawił kobietę chwilę przed rozwiązaniem. U synka pary zdiagnozowano rzadki nowotwór. Modelka, próbując ratować syna, zorganizowała zbiórkę internetową na leczenie w klinice w Izraelu. Oliwiera niestety nie udało się uratować, chłopiec zmarł pod koniec lipca tego roku.