CiekawostkiJak zmieniła się Kasia Cichopek przez lata?

Jak zmieniła się Kasia Cichopek przez lata?

Katarzyna Cichopek znana jest głównie z serialu „M jak Miłość”. Gwiazda nie ma wykształcenia aktorskiego, mimo to jest jedną z najbardziej znanych aktorek w naszym kraju. Możemy ją kojarzyć również z „Pytania na śniadanie”. Jak Kasia Cichopek zmieniła się przez lata?

Kasia Cichopek urodziła się w 1982 roku, ma w tej chwili 40 lat. Mimo tego, że z wykształcenia jest psychologiem, zyskała w Polsce sławę jako aktorka. Zadebiutowała w serialu „Boża podszewka” w 1997 roku. Mogliśmy ją zobaczyć również w „Na dobre i na złe”. Sławę przyniósł jej jednak występ w „M jak Miłość”.

Kasia Cichopek Marcin Mroczek M jak miłość grudzień 2022

młoda Kasia Cichopek  M jak miłość grudzień 2022

W 2005 roku mogliśmy zobaczyć umiejętności taneczne Katarzyny Cichopek w programie „Taniec z gwiazdami”. Poznała tam swojego męża, Marcina Hakiela, który był tam jej partnerem. Aktorka wygrała drugą edycję tego programu.

Kasia Cichopek Marcin Hakiel grudzień 2022

Do ślubu Kasi Cichopek i Marcina Hakiela, doszło w 2008 roku. Wydarzenie to było relacjonowane przez media w całym kraju. Ich związek był mocno medialny.

Kasia Cichopek Marcin Hakiel ślub grudzień 2022

W 2022 roku o Kasi Cichopek zrobiło się ponownie głośno. Kobieta rozwiodła się z dotychczasowym mężem i związała się z Maciejem Kurzajewskim, który jest jej partnerem w programie „Pytanie na śniadanie”.

Kasia Cichopek Maciej Kurzajewski grudzień 2022

Zdjęcia pokazują, że gwiazda przeszła wielką metamorfozę. Ze skromnej dziewczynki zmieniła się w pewną siebie kobietę.