CiekawostkiJak wygląda teraz Jessica Miemiec z „Rolnik szuka żony”? Przeszła sporą metamorfozę

Jak wygląda teraz Jessica Miemiec z „Rolnik szuka żony”? Przeszła sporą metamorfozę

Jessica Miemiec bez wątpienia była jedną z barwniejszych postaci „Rolnik szuka żony”. Kobieta przeszła sporą metamorfozę i już nie wygląda tak, jak zapamiętali ją widzowie programu.

Jessice Miemiec widzowie mieli okazję poznać przy okazji jej udziału w 5 edycji „Rolnik szuka żony”. Była na tyle charakterystyczną postacią, że momentalnie wzbudziła zainteresowanie fanów show randkowego TVP. Barwna uczestniczka była jedną z kandydatek Krzysztofa.

Co słychać u Jessici Miemiec?

Choć kobieta nie odnalazła miłości w programie, zyskała dzięki niemu rozpoznawalność. Jej humor i żywiołowość spowodowały, że widzowie polubili uczestniczkę i niejednokrotnie zastanawiali się co u niej słychać.

Jessica Miemiec już nie pojawia się w telewizji, ale można zobaczyć co u niej słychać w jej mediach społecznościowych. Uczestniczka 5 edycji „Rolnik szuka żony” co jakiś czas dzieli się z internautami fotografiami. Kobieta zmieniła kolor włosów i zrezygnowała z mocnego makijażu.

W życiu Jessici Miemiec pojawiła się też miłość. Jakiś czas temu zdradziła, że zaręczyła się z niejakim Ryszardem. Niestety związek nie przetrwał i uczestniczka „Rolnik szuka żony” jest teraz singielką. Przez lata Jessica znacząco zmieniła się wizualnie. Co o tym myślicie? Wygląda teraz lepiej?

Jak teraz wygląda Jessica Miemiec? styczeń 2023

Jak teraz wygląda Jessica Miemiec? styczeń 2023

Jak teraz wygląda Jessica Miemiec? styczeń 2023