GwiazdyJak wygląda dziś Filip z "Rodziny zastępczej"? Sergiusz Żymełka ma dziś 31...

Jak wygląda dziś Filip z „Rodziny zastępczej”? Sergiusz Żymełka ma dziś 31 lat

Fifi, lub też Filip Kwiatkowski. To właśnie jego grał w serialu Rodzina zastępcza Sergiusz Żymełka. Przed laty uwielbiany przez widzów, mały chłopiec – dziś dojrzały mężczyzna. Jak dziś wygląda Filip z Rodziny zastępczej?

Ależ ten czas leci! Wydaje się, że zaledwie wczoraj wcielał się w rolę uroczego Fifiego. Później grał dojrzewającego, mającego wiele do powiedzenia Filipa. W 2009 roku Polsat zaprzestał zamawiania premierowych odcinków serialu. A co z aktorami. Sergiusz Żymełka  w kwietniu skończył 31 lat.

Jak wygląda dziś serialowy Fifi, czyli Sergiusz Żymełka? Odtwórca roli Filipa Kwiatkowskiego ma 31 lat

Serialowy Filip Kwiatkowski bardzo się przez te wszystkie lata zmienił. Zaskoczenie niektórych widzów jego dzisiejszym wizerunkiem nie może jednak dziwić. Zapamiętaliśmy go przecież jako małego chłopca, ewentualnie dojrzewającego nastolatka. Dziś Sergiusz Żymełka to dorosły człowiek. Jak dziś wygląda Fifi z Rodziny zastępczej

Otóż aktor (wciąż epizodycznie wciela się w różne role, np. u Patryka Vegi) niechętnie udziela wywiadów. Nie pojawia się również na ściankach, nie został celebrytą. Ma natomiast Instagram i to właśnie tam od czasu do czasu możemy podejrzeć, jak zmienia się 31-letni dziś Żymełka. Oto jego najnowsze zdjęcia:

Sergiusz Żymełka Fifi Rodzina Zastępcza jak dziś wygląda 2022

Sergiusz Żymełka 2022

Rodzina zastępcza 2022