AferyFanki Marcina Hakiela obrażają Kurzajewskiego. Ostro przesadziły

Fanki Marcina Hakiela obrażają Kurzajewskiego. Ostro przesadziły

Rozstanie Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek odbiło się nie małym echem w mediach. Para jest już po rozwodzie, byli małżeństwem blisko siedemnaście lat. Sprawa ta jest wciąż na językach, fani chętnie komentują to zdarzenie.

Para doczekała się dwójki dzieci, córki Helenki i syna Adasia. W chwili obecnej sprawują nad nimi opiekę naprzemiennie. W mediach wrze, co krok wychodzą nowe fakty związane z rozstaniem pary celebrytów. Była żona, nowego partnera Kasi Cichopek, nie oszczędza w słowach. Jej zdaniem romans pary trwa już jakiś czas, a dokładnie miał rozpocząć się krótko po udziale Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela w programie „Czar par”. Maciej Kurzajewski był tam prezenterem. Fani chętnie komentują ostatnie wydarzenia na Instagramie pod najnowszym zdjęciem Marcina Hakiela.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

– Jak można z tak modnego, przystojnego Pana, zmienić na starego rozwodnika, co za wstyd ta Cichopek – pisze internautka.

– Życzę szczęścia, bo należy się Panu. Nie rozumiem jak można wymienić model młodszy na starszy – dodaje kolejna.

– Facet petarda! Życzę dużo szczęścia i trzymam kciuki! Zastanawiam się, gdzie Kaśka miała oczy…takiego fajnego faceta zamieniła na złomowisko – ostro komentuje fanka.

Jak widać internauci stają po stronie Marcina Hakiela, a zwłaszcza damska część publiczności.