GwiazdyInternauci krytykują figurę Agnieszki Kaczorowskiej. Aktorka odpowiada „Bodyshaming nie dotyczy tylko osób...

Internauci krytykują figurę Agnieszki Kaczorowskiej. Aktorka odpowiada „Bodyshaming nie dotyczy tylko osób otyłych”

Agnieszka Kaczorowska zamieściła w swoich mediach społecznościowych nowy film. Internauci wypowiadają się niepochlebnie o wyglądzie aktorki w komentarzach. Celebrytka zareagowała.

O Agnieszce Kaczorowskiej zrobiło się ostatnio głośno w związku jej wyznaniem. Aktorka przyznała, że nie ochrzciła dzieci, co wiązało się z poruszeniem w mediach. Teraz jednak rozpętała się burza o wygląd tancerki. Internauci krytycznie komentują jej nowy film.

Agnieszka Kaczorowska „Bodyshaming nie dotyczy tylko osób otyłych”

Agnieszka Kaczorowska chętnie dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia prywatnego. Na Instagramie obserwuje ją ponad 400 tysięcy internautów. Już niejednokrotnie aktorka dzieliła się z fanami kadrami ze swoich treningów.

Gwiazda nie ukrywa, że zwraca uwagę na swoja figurę i o nią dba. Na najnowszym filmie w jej mediach społecznościowych możemy zobaczyć aktorkę w dwuczęściowym kostiumie podkreślającym jej sylwetkę. Komentarze zamieszczone pod nagraniem zdenerwowały Agnieszkę Kaczorowską.

Pod filmem możemy zobaczyć mnóstwo przytyków do wyglądu aktorki. Internauci zarzucają jej, że jest przesadnie chuda. Agnieszka Kaczorowska zareagowała na niepochlebne opinie. W swoich mediach społecznościowych udostępniła relację z negatywnymi komentarzami na jej temat.

– A jeśli ktoś nadal sądzi, że bodyshaming dotyczy tylko osób otyłych to zapraszam w sekcję komentarzy pod moim najnowszym postem – pisze Agnieszka Kaczorowska.

Na relacji możemy zobaczyć mnóstwo negatywnych komentarzy dotyczących figury aktorki.

Internauci krytykują figurę Agnieszki Kaczorowskiej grudzień 2022