GwiazdyIle Doda zarobi na sylwestrze w Polsacie? Gwiazda dementuje plotki

Ile Doda zarobi na sylwestrze w Polsacie? Gwiazda dementuje plotki

Już wiadomo, że Doda będzie jedną z gwiazd Sylwestrowej Mocy Przebojów. W sieci krążą informacje o tym, ile gwiazda zarobi na tym wydarzeniu. Piosenkarka dementuje plotki.

Za kilka dni sylwester. Polskie stacje telewizyjne próbują zachęcić widzów do oglądania tego wydarzenia właśnie u nich. Największe imprezy organizuje TVP i Polsat. Już wiadomo, że na Sylwestrowej Mocy Przebojów wystąpi wiele znanych w naszym kraju gwiazd.

Z dnia na dzień telewizje zdradzają kolejnych artystów, którzy pojawią się na ich scenach. Na sam koniec jak zawsze zostawili największe nazwiska. Parę dni temu TVP ogłosiło, że na scenie w Zakopanem wystąpi Mel C, jedna z członkiń grupy „Spice Girls”. Jednak gwiazda odwołała swój występ ze względu na różnice światopoglądowe, które dzielą ją z Telewizją Polską.

Ile Doda zarobi na Sylwestrowej Mocy Przebojów?

W Polsacie będziemy mogli usłyszeć i zobaczyć, między innymi Dodę, Marylę Rodowicz, Cleo czy też Michael Patrick Kelly. Od jakiegoś czasu w sieci krążą plotki o tym, ile gwiazdy zarobią podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów.

Doda rozzłoszczona krążącymi plotkami postanowiła je rozwiać. Portal „Pomponik” podaje, że gwiazda zarobi 100 tysięcy złotych w czasie wydarzenia. Inne portale plotkarskie chętnie cytują tajemniczego informatora portalu.

Doda w swoich mediach społecznościowych odniosła się do jej rzekomego wynagrodzenia za udział w Sylwestrowej Mocy Przebojów.

– Nie wierzcie w te idiotyzmy i stek bzdur, bardzo życzyłabym sobie, żeby były prawdą, ale nie są, na temat astronomicznych, nie wiadomo ile cyfrowych kwot dla mnie na sylwestra. Nie są to prawdziwe informacje. Artykuły są kompletnie wyssane z palca. Nie wiem po co pisane, ale to jest nieprawda. Tak, że może dla odmiany skupmy się na faktach. Na sylwestra usłyszycie mega fajny remiks „Wodospadów”. Będę miała trzy wejścia z moimi nowymi hitami, z Marylą i Cleo (…) Do zobaczenia 31 przed sceną i przed telewizorami – dementuje plotki Doda.

Gwiazda polskiej sceny muzycznej nie zdradziła jakie w rzeczywistości otrzyma wynagrodzenie, ale już wiadomo, że plotki krążące w sieci nie są prawdziwe.