GwiazdyIga Lis dodała zdjęcie ze znanym raperem. Kinga Rusin musiała to skomentować

Iga Lis dodała zdjęcie ze znanym raperem. Kinga Rusin musiała to skomentować

Iga Lis – córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin – dodała wyjątkowe zdjęcie. Przytula się na nim ze swoim partnerem, raperem Taco Hemingwayem. Zdjęcie postanowiła skomentować Kinga Rusin.

Taco Hemingway jest w związku z Igą Lis od trzech lat. Pierwsze doniesienia o tym, że oboje się spotykają pojawiły się w 2019 roku. Nie przeszkadzała im różnica wieku – raper jest starszy o dekadę od córki Tomasza Lisa i Kingi Rusin. Mimo tej różnicy cały czas się kochają i są ze sobą szczęśliwi.

Jednocześnie bardzo dbają o swoją prywatność, nie pokazują się publicznie, nie pozują w blasku fleszy. Dlatego ich wspólne zdjęcie to bardzo duża rzadkość. Iga Lis postanowiła jednak zrobić wyjątek. Wszystko ze wzglądu na 32. urodziny Taco Hemingwaya.

Na fotce widać zakochanych w chwili, gdy się przytulają. Iga ma na sobie brązową kurtkę skórzaną, a Filip – czarną kurtkę, szarą bluzę i czapkę z daszkiem. Iga Lis pokazała zdjęcie, na którym przytula się do ukochanego. Opatrzyła je jedynie podpisem „F.”, czyli pierwszą literą jego imienia.

Pod zamieszczoną na Instagramie fotografią pojawił się komentarz mamy Igi – dziennikarki Kingi Rusin. – Platanos, pamiętamy — skomentowała Kinga Rusin, co może oznaczać okoliczności, w jakich zostało wykonane zdjęcie.

Iga Lis ma 22-lata i studiuje historię i stosunki międzynarodowe na prestiżowej London School of Economic. Pracuje również jako dziennikarka.