Damsko-MęskieFinałowy odcinek „Rolnik szuka żony 9” przesunięty z powodu mundialu. Gdzie i...

Finałowy odcinek „Rolnik szuka żony 9” przesunięty z powodu mundialu. Gdzie i kiedy oglądać?

„Rolnik szuka żony” to program, gdzie mężczyźni mający wszystko, ziemię, ciekawą pracę, pieniądze, szukają miłości, której brakuje im do pełni szczęścia. Widzowie czekają na finał swojego ulubionego programu. Niestety został on przesunięty. Gdzie i o której godzinie oglądać?

Czas na finał „Rolnik szuka żony”. Po ostatnim odcinku możemy spodziewać się kto stworzy szczęśliwą parę. Produkcja może nas jeszcze zaskoczyć. W poprzednim odcinku młodszy uczestnik do ostatniej chwili trzymał widzów w niepewności. Ku zaskoczeniu widzów, dał drugą szansę Kasi.

Finałowy odcinek rozstrzygnie wszystko. Dowiemy się, jak potoczyły się losy par, po zakończeniu zdjęć do programu. Które pary powrócą do studia, na spotkanie z Martą Manowska? Może się jeszcze wydarzyć wszystko.

„Rolnik szuka żony” Gdzie i kiedy oglądać?

Finałowy odcinek „Rolnik szuka żony” będziemy mogli oglądać w tą niedzielę na kanale TVP1 27 listopada 2022 roku o godzinie 22.00. Opóźnienie nadawania tego odcinka jest spowodowane transmisją meczu Holandia-Niemcy w ramach Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, które w tym roku odbywają się w Katarze.

Widzowie nie kryją niezadowolenia tym, że na finałowy odcinek swojego ulubionego programu będą musieli poczekać prawie godzinę dłużej.