GwiazdyEwelona z „Warsaw Shore” w ciąży? Internauci drążą temat

Ewelona z „Warsaw Shore” w ciąży? Internauci drążą temat

Ewelona znana z „Warsaw Shore” urządziła w swoich mediach społecznościowych Q&A. Celebrytka chętnie odpowiada na pytania fanów. Jak sama przyznała, większość pytań dotyczy ciąży.

Ewelona, a właściwie Ewelina Kubiak jest jedną z najpopularniejszych uczestniczek „Warsaw Shore”. Na przestrzeni lat celebrytka przeszła wielką metamorfozę. Już nie przypomina dawnej siebie. Ewelona chętnie korzysta z dobrodziejstw dzisiejszej medycyny estetycznej.

Operacje plastyczne celebrytki są często omawianym tematem. Wiele fanów Ewelony twierdzi, że przesadziła ona z ingerencją w swój wygląd. Po głośnym rozstaniu z Arnoldem Jabłońskim, Ewelina Kubiak układa sobie życie na nowo.

Internauci dopytują o rzekomą ciąże Ewelony

Jej nowy partner oświadczył się celebrytce po zaledwie paru tygodniach ich związku. Para mieszka ze sobą i chętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Jakiś czas temu głośno zrobiło się o parze za sprawą ich nowego zwierzaka. Celebryci sprawili sobie małpkę.

Ewelona aktywnie działa w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją prawie 600 tysięcy internautów. Celebrytka urządziła Q&A, jedno pytanie pojawiało się zaskakująco często.

Ewelina Kubiak twierdzi, że aż 75% pytań dotyczyło jej rzekomej ciąży. Fani próbują się czegoś dowiedzieć, ale celebrytka nie odpowiedziała na to pytanie. Jednak postanowiła odnieść się do pytania, które zahacza o ten temat. Zapytana czy chciałaby mieć dzieci, odpowiada, że tak.

Ewelona z „Warsaw Shore” w ciąży? styczeń 2023