GwiazdyEwa Minge pokazała młodszego syna

Ewa Minge pokazała młodszego syna

Ewa Minge pokazała swojego młodszego syna. Mężczyzna skończył właśnie 28 lat. Projektantka rzadko pokazuje swoją rodzinę, ale tym razem zrobiła wyjątek. Celebrytka wielokrotnie wspominała, że to rodzina jest dla niej najważniejsza.

Ewa Minge jest polską projektantką. Kobieta mówi, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Mimo to rzadko możemy oglądać jej synów w mediach społecznościowych celebrytki. Z okazji 28 urodzin jej młodszego syna zrobiła wyjątek i chwali się nim na Instagramie. Syn projektantki bardzo wyrósł, na zdjęciu możemy zauważyć jego wysportowaną sylwetkę. Pod zdjęciem, gwiazda zamieściła podpis, z którego wynika, że jej syn skończył psychologię i pasjonuje się sportem.

– Moj syn Gaspar, kończy dzisiaj 28 lat. Jest moją podporą i rodzinnym głosem rozsądku. Jest doskonałym, skutecznym psychologiem i choć rodziny się nie leczy, to nie jeden raz wyjął mnie z ciemnej puszki na powierzchnie. Ma tak samo piękny umysł jak i dusze. Ma także samodyscyplinę, dzięki której osiąga swoje cele, tak w życiu zawodowym jak i sporcie, który jest jego ogromną pasją. Do niedawna nie pokazywał publicznie swojej twarzy – pisze Ewa Minge.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ewa Minge (@eva_minge)

Pod zdjęciem kobieta zdradza również, czym zajmuje się jej syn i reklamuje jego usługi. Dodaje, że z tym wiąże się decyzja syna o pokazaniu twarzy w mediach społecznościowych.