GwiazdyEwa Krawczyk spienięży pamięć o Krzysztofie Krawczyku. "Napiszę całą prawdę"

Ewa Krawczyk spienięży pamięć o Krzysztofie Krawczyku. „Napiszę całą prawdę”

Ewa Krawczyk przypomniała o sobie w ogólnopolskich mediach. Po dłuższej przerwie postanowiła udzielić obszernego wywiadu dla „Super Expressu”, w którym zapowiedziała coś, czego mało kto się spodziewał. Dla wielu fanów Krzysztofa Krawczyka to może być szok.

Wszyscy wciąż pamiętamy. Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Choć od tego czasu minął już ponad rok, to wielu jego fanom wciąż jest trudno pogodzić się z utratą prawdziwego idola. Na szczęście Krzysztof Krawczyk pozostawił po sobie wiele szlagierów, dzięki którym nigdy o nim nie zapomnimy.

Jak się okazuje, tę pamięć kultywować pomoże również książka. Ewa Krawczyk ujawniła bowiem w rozmowie z „Super Expressem”, że już rozpoczęła pracę nad książką, która będzie jej opisem kilkudziesięcioletniego związku z Krzysztofem Krawczykiem. – W książce napiszę całą prawdę – podkreśla w rozmowie Krawczyk.

Ewa Krawczyk była żoną gwiazdora przez 40 lat, a na pisanie książki poświęca każdą swoją wolną chwilę. Kobieta wielokrotnie podkreślała, że Krzysztof Krawczyk był miłością jej życia. Teraz o wszystkim chce opowiedzieć w książce.

– Każde zdanie w tej książce to jest akcja. Nie muszę mieć weny twórczej, ja po prostu siadam i piszę. W trakcie pisania przychodzą mi różne myśli i przelewam je na papier. Napiszę w niej całą prawdę – powiedziała Ewa Krawczyk.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku. Książka może ukazać się już za kilka miesięcy. Być może pod koniec tego, lub na początku przyszłego roku.