AferyEdzia z „Królowych życia” ma nowe zęby! Internauci krytykują zmianę w wyglądzie...

Edzia z „Królowych życia” ma nowe zęby! Internauci krytykują zmianę w wyglądzie kobiety

Edzia, a właściwie Edyta Nowak – Nawara była bohaterką popularnego programu telewizyjnego „Królowe życia”. Na swoim koncie w mediach społecznościowych umieściła nowe zdjęcie na którym można zauważyć, nowe zęby influencerki.

Swoją popularność Edzia zawdzięcza występowi w programie „Królowe życia”. Pojawiała się tam jako przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej, lecz w pewnym momencie zniknęła z programu, najprawdopodobniej doszło między nimi do konfliktu.

Edyta Nowak- Nawara zmieniła coś w swoim wyglądzie, na Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym możemy zobaczyć jej nowe śnieżnobiałe zęby. Nowy look influencerki spotkał się z krytyką fanów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Edyta Nowak Nawara (@edzia_official_)

W komentarzach zawrzało.

– Ja bym dentystę pozwała do sądu za takie coś – pisze internautka.

– Uwielbiam Cię, ale ząbki do poprawy i to szybko – komentuje fanka.

– Pani Edyto z przeróbką zębów to Pani przesadziła – krytycznie wypowiada się komentująca.

Sama Edzia i pozostali internauci odpowiadają na niepochlebne komentarze.

– Nic wam nie pasuje. Dramat – napisała Edzia.

– Ludzie! Po co piszecie te obrzydliwe komentarze?! Żeby się wyżyć? Wasza opinia i tak jest nikomu niepotrzebna, a pisząc to jedynie pokazujecie swój poziom. To nic nie wnosi. Zastanówcie się zanim kolejny raz kogoś obrazicie. Niepotrzebnie – reaguje internautka na pozostałe komentarze.

To nie pierwszy raz, gdy kobieta spotyka się z krytyką internautów. Ostatnio Edzia była krytykowana za przesadne korzystanie z filtrów upiększających na Instagramie.