GwiazdyEdyta Pazura pokazała swoje wdzięki. Tak odważnego zdjęcia jeszcze nie widzieliśmy

Edyta Pazura pokazała swoje wdzięki. Tak odważnego zdjęcia jeszcze nie widzieliśmy

Edyta i Cezary Pazurowie tworzą szczęśliwe małżeństwo już od 13 lat. 1 maja minęła kolejna rocznica ich ślubu, który odbył się w 2009 roku. Para doczekała się trójki dzieci. Ostatnio małżeństwo pojawiło się razem na wydarzeniu organizowanym przez Omenaa Foundation.

Cezary Pazura to człowiek bardzo empatyczny. Znany aktor mnóstwo razy wspierał różnorakie akcje charytatywne. Również tym razem nie omieszkał uświetnić swoją obecnością eventu organizowanego przez Fundację, którą swoim nazwiskiem firmuje Omenaa Mensah. Pazurze towarzyszyła oczywiście partnerka.

Edyta Pazura na wyzywającym ujęciu

Żona Cezarego Pazury z rzadka udziela się w mediach – czy to tradycyjnych, czy społecznościowych. Tym jednak razem mogliśmy zobaczyć, jak świetnie prezentowała się ostatniego weekendu podczas gali charytatywnej.

– Cóż to była za niesamowita noc. Dziękujemy Omenaa Mensah, Rafał Brzoska, Omenaa Foundation za to co robicie dla innych – napisał Pazura. I załączył zdjęcie z żoną – Edytą. Bodaj jedno z odważniejszych, na jakim mogliśmy widzieć Edytę Pazurę, odkąd jest w związku z popularnym aktorem.

Jak widać po twarzach zakochanych – wciąż są razem szczęśliwi. Sam aktor niejednokrotnie powtarza – chociażby na swoim youtubowym kanale – jak ważną rolę pełni w jego życiu Edytka. Zawsze wyraża się o niej pieszczotliwie. Po kilku nieudanych relacjach, kilkanaście lat temu w końcu spotkał tę jedyną – Edytę Zając, dziś już Pazurę. Z relacji Cezarego wynika, że wszystko między nimi układa się świetnie.