GwiazdyEdyta Górniak jest w ciąży?

Edyta Górniak jest w ciąży?

Edyta Górniak udostępniła w swoich mediach społecznościowych nowy film. Fani zauważyli coś na nagraniu. Chodzi o wystający brzuch piosenkarki. Czy Edyta Górniak jest w ciąży?

Edyta Górniak jest jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Działa aktywnie w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 500 tysięcy internautów. Tym razem film, który udostępniła, sprowokował fanów do wielu pytań.

Edyta Górniak stała się rozpoznawalna po swoim występie na Eurowizji. Zdobyła tam drugie miejsce, co było największym sukcesem Polski w historii konkursu. Teraz raczej rzadko, rozmawia się na temat kariery muzycznej piosenkarki.

Fani pytają Edytę Górniak o ciąże

Większym zainteresowaniem cieszy się, bez wątpienia, życie prywatne piosenkarki. Często słyszy się o poczynaniach jej syna, czy też o kontrowersyjnych, dla niektórych, poglądach gwiazdy. W listopadzie tego roku, Edyta Górniak skończyła 50 lat. Zdecydowanie nie widać tego po niej, nadal wygląda jak prawie że nastolatka. Czy piosenkarka czuje się równie młodo jak wygląda?

Edyta Górniak w swoich mediach społecznościowych, udostępniła nowy film. Pręży się na nim z mikrofonem w ręku do piosenki „What Is Love”. Jest ubrana w białą, cekinową sukienkę w sylwestrowym klimacie. Fani zwrócili uwagę na lekko odstający brzuch piosenkarki. Pod nagraniem pojawiły się komentarze, internauci pytają, czy 50-latka jest w ciąży.

– Czy jest Pani w ciąży? – pyta jedna z fanek.

– Pani Górniak w ciąży?! – dodaje kolejna

Piosenkarka nie odpowiedziała na pytania internautów. Dodatkowo można zauważyć, że na bieżąco usuwa komentarze fanów. Czyżby Edyta Górniak, poczuła się urażona tymi insynuacjami?

Edyta Górniak w ciąży? grudzień 2022

Edyta Górniak w ciąży? grudzień 2022

Edyta Górniak w ciąży? grudzień 2022