GwiazdyDziewczyna „Big Boya” zdradza jego tajemnice

Dziewczyna „Big Boya” zdradza jego tajemnice

„Big Boy”, a właściwie Mateusz Borkowski, znany jest szerszej publiczności z programu TTV „Gogglebox. Przed telewizorem”. W tej chwili wraz z dziewczyną Kingą bierze udział w „99-gra o wszystko”. W tych okolicznościach, partnerka Borkowskiego zdradziła trzy jego tajemnice.

Partnerkę Mateusza Borkowskiego mieliśmy przyjemność poznać przy okazji udziału pary w programie „99-gra o wszystko”. Mariusz Kozak zapytał Kingę, dziewczynę „Big Boya”, o trzy rzeczy, których o nim nie wiemy. Kobieta bez wahania wyjawiła te informację.

– Wspaniale Gotuje. Zawsze jak przychodzę do domu po pracy, mam ciepły obiad. Mateusz jest naprawdę wybitnym kucharzem – wychwala partnerka Mateusza.

Kolejna z tajemnic dotyczy jego zamiłowania do oglądania telewizji.

– Pewnie myślicie, że „Big Boy” ogląda telewizję jedynie w programie. Tak nie jest. On potrafi siedzieć do 4 rano i oglądać filmy. Wstaje rano i widzę jak on przeciera oczy i mówi, że siedział i oglądał ten film 26 raz, bo był tak dobry – zdradza Kinga.

Partnerka Mateusza Borkowskiego opowiedziała też o jednej z jego wad.

– On nie umie grać w gry planszowe. Zawsze go ogrywam, jest taki słaby, mimo tego, że daje mu fory on i tak zawsze przegrywa – wyjawia z uśmiechem na twarzy, ukochana „Big Boya”.

Spodziewaliście się takiej odpowiedzi Kingi?