GwiazdyDwa tygodnie do premiery nowej edycji "Hotel Paradise". Poznaliśmy kolejne szczegóły

Dwa tygodnie do premiery nowej edycji „Hotel Paradise”. Poznaliśmy kolejne szczegóły

Premiera programu Hotel Paradise już naprawdę niedługo. Nic więc dziwnego, że do mediów wypływa coraz więcej szczegółów nowej edycji hitowej produkcji stacji TVN7. W tym artykule przedstawimy te najnowsze.

29 sierpnia program znów zawita na antenę TVN7 i emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godz. 20:35. Będzie go można też oglądać w serwisie streamingowym Player.pl, gdzie będą się pojawiać również materiały dodatkowe.

Reality show poprowadzi ponownie Klaudia El Dursi, a muzycznym motywem przewodnim będzie utwór pt. „Rajska miłość” Natalii „Nany” Majos, która sama brała udział w czwartym sezonie programu.

Produkcja programu powoli uchyla rąbki tajemnic nowej edycji programu Hotel Paradise. Poznaliśmy już pierwszą trójkę uczestników – dwie kobiety i jednego mężczyznę. Pierwsza dziewczyna to Anastazja – atrakcyjna brunetka o polsko-ukraińskich korzeniach. Przez 12 lat trenowała szermierkę. 23-latka skończyła studia dziennikarskie i obecnie pracuje w social mediach. Na TikToku śledzi ja ponad 400 tysięcy użytkowników.

Kolejna uczestniczka to Monika. Ta blondynka jest absolwentką koreanistyki i na co dzień uczy Polaków tego języka. Jest również menagerką 9-krotnego misrza świata w kulturystyce – Hwan Chul Soona. Dziewczyna ceni sobie inteligencję, ambicje oraz takt.

Pierwszym ujawnionym mężczyzną jest 24-letni Mikołaj. To mistrz Polski w Muay Thai. Sport zawsze był dla niego ważny. Teraz niestety nie walczy. Wszystko bowiem przez kontuzję, przez którą musiał wycofać się z zawodów. Od niedawna prowadzi działalnośc w branży e-commerce. Ma za sobą trzyletni związek. Program chce potraktować jako przygodę życia.

„Hotel Paradise” to hitowy program stacji TVN7. Poprzednie edycje gromadziły milionowe widownie, nie tylko na antenie telewizyjnej, ale również w serwisie streamingowym Player.pl. Dlatego będziemy mogli oglądać kolejny sezon.