GwiazdyDuża zmiana od nowego sezonu "Hotel Paradise". TVN już to potwierdził

Duża zmiana od nowego sezonu „Hotel Paradise”. TVN już to potwierdził

Nowy sezon popularnego programu „Hotel Paradise” jeszcze w tym miesiącu. Nie będzie to jednak to samo, co w poprzednich edycjach. TVN wszystko już potwierdził. Co na to Klaudia El Dursi?

„Hotel Paradise” to hitowy program stacji TVN7. Poprzednie edycje gromadziły milionowe widownie, nie tylko na antenie telewizyjnej, ale również w serwisie streamingowym Player.pl. Teraz w programie będzie zmiana. Nowy sezon programu będzie mieć bowiem zupełnie nową piosenkę.

Trzy dotychczasowe single promujące program podbijały listy przebojów, a teledyski były bardzo chętnie oglądane w serwisie YouTube, osiągając łącznie ponad 4.5 miliona wyświetleń (dane za Warner Bros. Discovery).

„Hotel Paradise”: TVN potwierdza zmiany

Tym razem utwór stworzyli nowi autorzy. Muzykę skomponowali Patryk Tylza i Piotr Gozdek, a tekst napisał Wojciech Byrski. Piosenkę wykonuje Natalia Majos „Nana”. To kolejny utwór czołówkowy „Hotelu Paradise” na jej koncie.

– Po wyjściu z programu Nana postawiła na karierę muzyczną. Cały czas się rozwija, pracuje nad swoim repertuarem, latem zaczęła już koncertować. A my wspieramy naszych uczestników w ich działaniach oraz realizacji marzeń. W Nanie widzimy duży potencjał, dobrze nam się z nią współpracuje, więc ponownie zaproponowaliśmy jej zaśpiewanie piosenki przewodniej do najnowszej edycji naszego programu – poweidzła Grzegorz Piekarski, dyrektor zarządzający Golden Media Polska.

Premiera teledysku i piosenki pod tytułem „Rajska miłość”, w wykonaniu finalistki czwartej edycji reality show – Natalii Majos „Nany”, odbyła się w środę, 3 sierpnia br.

Program „Hotel Paradise” wraca na antenę TVN7 w tym miesiącu, bowiem już 29 sierpnia. Nowe odcinki do obejrzenia od poniedziałku do piątku o godzinie 20:35.